W naszej ofercie

Drukuj

Okna

Osobisty gust, indywidualne życzenia, architektura i styl domu, warunki techniczne, klimat - to czynniki, które określają rodzaj i sposób wykonania okien.

Mogą to być łuki, koła, trójkąty, trapezy w każdym kolorze, witryny sklepowe, tzw. suwanki tarasowe – uchylno – przesuwne, drzwi przesuwne HST, drzwi harmonijkowe.

Dla rozpoczynających inwestycje posiadamy w ofercie okna dachowe firm VELUX i FAKRO.

12-letnia tradycja i doświadczenie oraz stale rosnące wymagania klientów w zakresie najwyższej jakości i nowości technicznych, spowodowały, że kwestią szczególnie prestiżową stał się wybór solidnego dostawcy stolarki okiennej produkowanej na najwyżej ocenianych profilach VEKA i BRUEGMANN.

W 2012 roku podpisaliśmy umowę z Fabryką Okien DAKO – rozwojową rodzinna firmą o dużym potencjale technicznym i kadrowym.

Od początku istnienia DAKO sukcesywnie poszerza swój asortyment, produkuje okna:
  • PVC,
  • drewniane,
  • aluminiowe

Wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, wyprzedza oczekiwania rynku. Wszystkie produkty DAKO wytwarzane są zgodnie z Normami Europejskimi i oznaczone są prestiżowym znakiem CE.

Oferujemy również bardzo wysokiej jakości okna Schucco produkowane przez Jezierski Markowe Okna.

Dla klientów poszukujących produktów w konkurencyjnych cenach proponujemy okna Aluplast produkowane przez rodzinną firmę ADAMS oraz produkty firmy Dobroplast na profilach Avantgarde, Encore, OVLO, PRIME.

KATALOGI PRODUKTÓW


 

AGEM Legnica

Szybki kontakt

ul. Ziemowita 5,
59-220 Legnica | Polska.

Kom: +48 602 697 435
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.