W naszej ofercie

Drukuj

Drzwi

Nasza propozycja obejmuje szeroką gamę drzwi z PVC, drewnianych, aluminiowych, stalowych, szklanych.
Wiele możliwości wyboru.

Duży zakres zabezpieczeń (antywłamaniowe, przeciwpożarowe, odporność na wilgoć i warunki atmosferyczne, dżwiękoszczelność, dymoszczelność, wytrzymałość na obciążenia). Jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z dostawkami, z naświetlami, łamane, suwane, przesuwne, wymiary standardowe i ponadstandarowe, przylgowe i bezprzylgowe.

  • wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne,
  • wewnątrzlokalowe (pełne, pokojowe, łazienkowe),
  • sklepowe, techniczne

Standardowe drzwi wykonane są w systemie przylgowym, ale w naszej ofercie znajdą również drzwi bezprzylgowe z zastosowaniem chowanych zawiasów i zamków magnetycznych oraz drzwi przesuwne chowane w ścianę – system międzyścienny oraz jeżdżace po ścianie – system naścienny.

Drzwi wejściowe posiadają bardzo dobre wygłuszenie akustyczne, mogą być również przeciwpożarowe i większość posiada zabezpieczenia antywłamaniowe lub jest drzwiami typowo antywłamaniowymi z certyfikatem klasy „C".

Wyznaczając sobie najwyższe standardy jakości oferowanych towarów, firma AGEM dokonała selekcji oferowanych produktów pod względem jakości.

Bogate wzornictwo i kolorystyka oferty pozwala niemal w każdej sytuacji sprostać wysokim wymaganiom Klientów.

Dzisiejszy rynek wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego nasza Firma współpracuje z wieloma producentami, u nas znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu pod względem kolorystyki oraz funkcjonalności.

Szeroka gama drzwi z możliwą usługą montażu, w których zastosowano najnowsze dostępne technologie, zapewniające drzwiom niezwykle wysoką jakość, dokładność wykonania i estetykę. Bardzo ważnym dodatkiem do drzwi jest klamka.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi na rynku producentami klamek. Szeroki asortyment wzorów i kolorystyka umożliwi Państwu optymalny dobór idealnej klamki do swoich wymarzonych drzwi.

Nasi specjaliści od montażu dokonują bezpłatnych pomiarów oraz pomagają dokonać wyboru z uwzględnieniem Państwa oczekiwań.

KATALOGI PRODUKTÓW


 

AGEM Legnica

Szybki kontakt

ul. Ziemowita 5,
59-220 Legnica | Polska.

Kom: +48 602 697 435
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.