W naszej ofercie

Drukuj

Bramy

BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE

BRAMY GARAŻOWE

  • BRAMY SEGMENTOWE

Wybór bramy segmentowej DK-PROF to gwarancja długoletniego komfortu użytkowania i najwyższej jakości.
Brama segmentowa to rozwiązanie nowoczesne i praktyczne, nie zabierające miejsca przed garażem.
Bogata kolorystyka czterech rodzajów paneli: panel gładki, wysokoprzetłoczony, przetłoczony, kasetonowy - pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  • BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza oraz braku prowadnic sufitowych, zajmuje ona minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu i nie zajmuje miejsca pod sufitem, ponieważ płaszcz bramy schowany jest
w estetycznej skrzynce.

  • BRAMY UCHYLNE

Jedną z głównych zalet bram uchylnych jest możliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia, (montaż w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez konieczności wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek.

  • BRAMY ROZWIERNE

Bramy garażowe rozwierne to tradycyjne zamknięci otworu wjazdowego garażu lub innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Brama wykonana jest w konstrukcji z ocynkowanych kształtowników zamkniętych, natomiast poszycie wykonane jest z blachy stalowej powlekanej w dowolnym kolorze z palety RAL dostępnej w ofercie. W bramach dwuskrzydłowych istnieje możliwość stosowania szeregu opcji dodatkowych, dzięki którym każdą brame można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


BRAMY PRZEMYSŁOWE

Nowoczesne bramy przemysłowe przeznaczone są do budynków mieszkalnych, różnego rodzaju obiektów przemysłowych, hal magazynowych, a także warsztatów i pomieszczeń gospodarczych. Szeroka oferta kolorystyczna a także możliwość zastosowania elementów przeszklonych pozwala na dobór bramy do architektury zgodnie z wymogami i najnowszymi trendami wzornictwa przemysłowego

KATALOGI PRODUKTÓW


 

AGEM Legnica

Szybki kontakt

ul. Ziemowita 5,
59-220 Legnica | Polska.

Kom: +48 602 697 435
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.