Kim jesteśmy

  • agem ziemowita 1
  • Ziemowita_przed_remontem.jpg

AGEM Biuro Usługowo-Handlowe Potapowicz Krystyna. Legnica. ul. Ziemowita 5


Jesteśmy rodzinną firmą powstałą w 2002 r. W naszej ofercie sprzedaży
i montażu znajdują się towary tylko najlepszych, renomowanych producentów.

Naszą dewizą jest zadowolenie Klienta, w pełnym stopniu. W efekcie tych działań, raz obsłużeni przez nas klienci wracają , zamawiając kolejną usługę budowlaną lub przyprowadzają swoje rodziny i znajomych.

Wieloletnie doświadczenie, zatrudnienie kadry inżynierskiej, udział
w szkoleniach z branży budowlanej umożliwia nam zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi – doradztwa i montażu.

 
Poznaliśmy szczegółowo wiele produktów z naszej dziedziny, wybraliśmy z nich wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych liderów. Od początku montażami zajmują się te same ekipy rodzinne, które zapracowały na uznanie klientów. Z naszego profesjonalizmu i solidności skorzystało wielu klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Dzieki wygranym przetargom, przez wiele lat zajmowaliśmy się całoroczną dostawą i montażem okien na zasobach Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Początkowo nasze biuro znajdowało się w biurowcu Spółdzielni Mieszkaniowej.
 
W 2009 r. zakupiliśmy zdewastowane budynki w Legnicy przy ul. Ziemowita 5. Kapitalny remont prowadziliśmy pod nadzorem Konserwatora Zabytków
i tutaj obecnie znajduje się nasza siedziba: biura i magazyny. W biurach znajdują się ekspozycje oferowanych przez nas produktów, przede wszystkim salon okien i drzwi.

Szeroki wybór drzwi, bram garażowych i przemysłowych, parapetów, rolet, roletek, żaluzji, markiz, moskitier., nawiewników okiennych. W naszych magazynach i w warsztacie zamontowaliśmy bramy, dzięki czemu możemy zaprezentować sposób ich montażu i działania.
 
Zasięgiem działania obejmujemy województwo dolnośląskie, a przy większych zamówieniach teren całego kraju oraz zagranicę. Klientom z Niemiec oferujemy usługi świadczone bezpośrednio przez naszych pracowników lub przez partnerów handlowych firmy AGEM w Niemczech. Dla wielu klientów dużym ułatwieniem jest możliwość zakupu towarów lub usług dzięki kredytom ratalnym. Współpracujemy z bankiem Credit Agricole i Getin Bank.
 
W ofercie:

 

 

Gotowi jesteśmy odwiedzić Państwa w domu
lub na budowie, aby służyć doradztwem.

Odpowiemy na zapytania Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel. 602-697-435 | 604-175-231

 

PARTNERZYAGEM Legnica

Szybki kontakt

ul. Ziemowita 5,
59-220 Legnica | Polska.

Kom: +48 602 697 435
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.